Biuro podróży Trip7.pl

Nasz zespół

Łukasz Olejnik

Miłośnik podróży i caravaningu. Wieloletni narciarz
i snowboardzista. Człowiek, który uwielbia adrenalinę, paralotniarz, żeglarz, ratownik WOPR. Wyścigowy i rajdowy kierowca z tytułem Mistrza Polski.

Zdobywca szczytów takich jak: Aconcagua 6961, Kilimanjaro 5895, Elbrus 5642, Kala Patthar 5545, Mont Blanc 4810, Jebel Toubkal 4167 i wielu innych z Korony Europy. Od lat chętnie podróżuje po świecie, postawił stopy na 6 kontynentach.

Właściciel Fotofix – jednej z największych dystrybucji materiałów fotograficznych w kraju. Prywatnie mąż, tata i najlepszy przyjaciel swojego synka Stefana.

Michał Oleszak

Pasjonat podróży, gór i pieszych wędrówek. Uwielbia zbaczać z utartych szlaków i odkrywać ukryte perły miejsc które odwiedza. Nie lubi rutyny i na każdej wyprawie stara się ją przełamać czymś świeżym. Opiekuńczy i cierpliwy, z łatwością odnajduje wspólny język z nawet najbardziej wymagającym uczestnikami.

Nieustannie poszerza wiedzę i umiejętności w zakresie turystyki wyprawowej, pracy z grupą i kierunków które prowadzi (Islandia nie ma przed nim żadnych tajemnic). W chwilach wolnych od podróży spędza dużo czasu na gotowaniu i majsterkowaniu.

Michał Oleszak